Szybkie szczegóły
Typ: Meble biurowe
Specyficzne zastosowanie: Krzesło biurowe
Ogólne zastosowanie: Meble komercyjne
Materiał: Metal
Rodzaj metalu: żelazo
Złożone: Nie
Styl: krzesło siatkowe, prosta konstrukcja
Rozmiar: 43*51*81 CM
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny (kontynent)
Nazwa marki: Guyou
Numer modelu: Y-1757B
Kolor: opcjonalny
Tkanina: len
Pianka: Pianka o dużej gęstości
Drewno: Sklejka
Żelazo: Malowanie żelaza
Zastosowanie: krzesło konferencyjne
Jakość: Wysoka jakość
Gwarancja: 3 miesiące
Cena: konkurencyjna
Pakowanie i dostawa
| Szczegóły opakowania: | Standardowy karton eksportowy, 5 sztuk/ctn |
|---|---|
| Szczegóły dostawy: | 25-35 dni po otrzymaniu depozytu |
Y-1757B Krzesło konferencyjne Krzesło dla gości Krzesło konferencyjne z podłokietnikiem
| Firma | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-1757B |
| Tworzywo | materiał tekstylny |
| Opis | krzesło do spotkań |
| Szerokość siedziska | 47cm |
| głębokość siedziska | 40cm |
| wysokość pleców | 44cm |
| Ładowanie ILOŚCI/kontenera 20' | |
| Ładowanie ILOŚCI/40'HQ | 1150szt |
| MOQ | 100szt |
| Zapłata | T/T (30% depozytu, saldo w stosunku do kopii B/L) |
| Czas dostawy | 30 dni po otrzymaniu wpłaty |
| Port ładowania | Szanghaj lub Ningbo, Chiny |








Popularne Tagi: y-1757b krzesło konferencyjne krzesło dla gości krzesło konferencyjne z podłokietnikiem, Chiny y-1757b krzesło konferencyjne krzesło dla gości krzesło konferencyjne z podłokietnikiem producenci, dostawcy, fabryka, Przewodniczący biurowy ds. Produkcji, Krzesło biurowe ze stałym tyłem, Krzesło biurowe dla centrów fitness, Krzesło biurowe z mechanizmem blokującym, High Back Office, krzesło biurowe z wymiennymi częściami














