Szybkie szczegóły
| Typ: |
Meble biurowe, Meble biurowe |
Specyficzne zastosowanie: |
Krzesło biurowe, krzesło biurowe |
Ogólne zastosowanie: |
Meble komercyjne, Meble komercyjne |
| Tworzywo: |
Skóra syntetyczna, skóra PU |
Fałdowy: |
NIE |
Styl: |
Krzesło wykonawcze, krzesło podnoszone, krzesło obrotowe |
| Rozmiar: |
65*75*113 --- 121 cm |
Miejsce pochodzenia: |
Zhejiang, Chiny (kontynent) |
Nazwa marki: |
Guyou lub OEM |
| Numer modelu: |
Y-2769 |
Kolor: |
Fakultatywny |
Gazociąg: |
Podnośnik gazowy 80 mm klasy 2 |
| Opierać: |
Malowanie podstawy nylonowej |
Rolka: |
Nylonowe kółko |
Podłokietnik: |
Malowanie wyściełanego podłokietnika |
| Mechanizm: |
Blokujący-mechanizm przechylania |
Pakowanie i dostawa
| Szczegóły opakowania: | Standardowy karton eksportowy, jedna sztuka w kartonie |
| Szczegóły dostawy: | 2--4 tygodnie po otrzymaniu depozytu |
Y-2769 Wygodne, obrotowe i podnoszone krzesło biurowe w nowym stylu do pracy
| Firma | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2769 |
| Tworzywo | Przód PU, tył i bok PCV |
| Opis | Białe krzesło biurowe z wysokim oparciem |
| Mechanizm | Mechanizm odchylany, góra i dół + funkcja pochylania |
| Podłokietnik | podłokietnik pp |
| Gazociąg | Czarny lakier o grubości 80 mm, certyfikat TUV, mechanizm trzeciego poziomu |
| Osłona przeciwpyłowa | 3 warstwy.plastik |
| Opierać | 350mm, nylon z pieczeniem, test BIFMA, łożysko 800KGS |
| Rolka | nylon |
| Szerokość siedziska | 54,5 cm |
| głębokość siedziska | 52,5 cm |
| wysokość siedziska | 44,5-52,5 cm |
| szerokość tyłu | 55cm |
| wysokość pleców |
78cm |
| NW./GW. | 19 kg/20,5 kg |
| Rozmiar kartonu | 78*33*64cm |
| Uszczelka | 1 szt./szt., brązowy karton |
| Ładowanie ILOŚCI | 400 sztuk/40HQ |
| MOQ | 80 szt |
| Zapłata | T/T (30% depozytu, saldo w stosunku do kopii B/L) |
| Czas dostawy | 30 dni od otrzymania wpłaty |
| Port ładowania | Szanghaj lub Ningbo, Chiny |








Popularne Tagi: y-2769 wygodne krzesło biurowe obrotowe i podnośnikowe w nowym stylu do pracy, Chiny y-2769 wygodne krzesło biurowe obrotowe i podnośnikowe w nowym stylu dla pracujących producentów, dostawców, fabryka, Oddychające krzesło biurowe, Łatwy w złożeniu krzesła biurowego, Przewodniczący biura instytucji edukacyjnych, Przewodniczący biurowe biura na patio, Przewodniczący biurowy do recepcji, Przewodniczący biura zadań














