Szybkie szczegóły
| Typ: |
Meble biurowe |
Specyficzne zastosowanie: |
Krzesło biurowe |
Ogólne zastosowanie: |
Meble komercyjne |
| Tworzywo: |
Metal |
Rodzaj metalu: |
Żelazo |
Fałdowy: |
NIE |
| Styl: |
Krzesło wykonawcze, klasyczne |
Miejsce pochodzenia: |
Zhejiang, Chiny (kontynent) |
Nazwa marki: |
facet |
| Numer modelu: |
Y-2777C |
Tkanina: |
PU |
Piana: |
Wysoka gęstość |
| Drewno: |
Sklejka |
Podłokietnik: |
Malowanie wyściełanego regulowanego podłokietnika |
Rama: |
Chromowana rama |
| Jakość: |
Wysoki |
Uszczelka: |
Standardowy karton eksportowy |
Używać: |
Komputer |
| Cena: |
Konkurencyjny |
Pakowanie i dostawa
| Szczegóły opakowania: | Karton eksportowy Stardand, jedna sztuka w kartonie |
| Szczegóły dostawy: | 30 dni od otrzymania depozytu |
Y-2777C Wysokiej klasy brązowe krzesła konferencyjne ze środkowym oparciem i podłokietnikami
| Firma | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2777C |
| Tworzywo | Przód PU, tył i bok PCV |
| Opis | Krzesło biurowe z wysokim oparciem |
| Podłokietnik | podłokietnik pp |
| Osłona przeciwpyłowa | plastik, 3 warstwy |
| Opierać | stal chromowana |
| Rolka | bez kółka |
| Szerokość siedziska | 53cm |
| głębokość siedziska | 52cm |
| wysokość siedziska | 64cm |
| szerokość tyłu | 50,5cm |
| wysokość pleców |
65cm |
| Rozmiar kartonu | 69*35*64 cm |
| Uszczelka | 1 szt./szt., brązowy karton |
| N.W/G.W | 15/16 kg |
| Ładowanie ILOŚCI | 166/20'.358/40'.420/40HQ |
| MOQ | 80szt |
| Zapłata | T/T (30% depozytu, saldo w stosunku do kopii B/L) |
| Czas dostawy | 30 dni po otrzymaniu wpłaty |
| Port ładowania | Szanghaj lub Ningbo, Chiny |









Popularne Tagi: y-2777c wysokiej klasy-brązowe krzesła konferencyjne ze środkowym oparciem z podłokietnikami, Chiny y-2777c wysokiej klasy brązowe krzesła konferencyjne ze środkowym oparciem z podłokietnikami producenci, dostawcy, fabryka, Krzesło biurowe galerii sztuki, Przewodniczący biura do biura domowego, Krzesło biurowe do małych przestrzeni, Przenośne krzesło biurowe, Solidne krzesło biurowe, Wentylowane krzesło biurowe














