Szybkie szczegóły
| Typ: |
Meble biurowe |
Specyficzne zastosowanie: |
Krzesło biurowe |
Ogólne zastosowanie: |
Meble komercyjne |
| Tworzywo: |
Metal |
Rodzaj metalu: |
Żelazo |
Fałdowy: |
NIE |
| Styl: |
Krzesło wykonawcze, krzesło podnoszone, krzesło obrotowe, proste |
Rozmiar: |
62*73*108 --- 116 cm |
Miejsce pochodzenia: |
Zhejiang, Chiny (kontynent) |
| Nazwa marki: |
facet |
Numer modelu: |
Y-2783 |
Tkanina: |
Skóra PU |
| Piana: |
Wysoka gęstość |
Drewno: |
Sklejka |
Podłokietnik: |
Malowanie wyściełanego podłokietnika |
| Podwozie: |
Blokujący-mechanizm przechylania |
Gazociąg: |
Podnośnik gazowy 80 mm klasy 2 |
Opierać: |
Malowanie podstawy nylonowej |
| Rolka: |
PU |
Używać: |
Krzesło biurowe |
Pakowanie i dostawa
| Szczegóły opakowania: | Karton eksportowy Stardand, jedna sztuka w kartonie |
| Szczegóły dostawy: | 30 dni od otrzymania depozytu |
Y-2783 Brązowe krzesła meblowe Huzhou z wysokim oparciem, skórzane
| Firma | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2783 |
| Tworzywo | Przód PU, tył i bok PCV |
| Opis | skórzane krzesło |
| Podłokietnik | podłokietnik z tworzywa sztucznego |
| Mechanizm | Mechanizm odchylany, góra i dół + funkcja pochylania |
| Winda gazowa | Czarny obraz o grubości 80 mm |
| Osłona przeciwpyłowa | Tworzywo sztuczne, kolor czarny, 3 warstwy |
| Opierać | 350 mm, podstawa nylonowa |
| Rolka | Czarne nylonowe kółko |
| Szerokość siedziska | 52cm |
| głębokość siedziska | 51cm |
| wysokość siedziska | 51-59cm |
| szerokość tyłu | 50cm |
| wysokość pleców | 75cm |
| Rozmiar kartonu | 81 * 35 * 64, brązowy karton eksportowy |
| Ładowanie ILOŚCI/kontenera 20' | |
| Ładowanie ILOŚCI/40'HQ | 375szt |
| MOQ | 80szt |
| Zapłata | T/T (30% depozytu, saldo w stosunku do kopii B/L) |
| Czas dostawy | 30 dni po otrzymaniu wpłaty |
| Port ładowania | Szanghaj LUB Ningbo, Chiny |










Popularne Tagi: y-2783 brązowe krzesła meblowe huzhou z wysokim oparciem skórzane, Chiny y-2783 brązowe krzesła meblowe huzhou z wysokim oparciem producenci skóry, dostawcy, fabryka, Trwały krzesło biurowe, High Back Office, Krzesło biurowe do przestrzeni coworkingowych, Przewodniczący biurowe do sal wystawowych, Przewodniczący biurowy dla miejsc w salonie, Tradycyjne krzesło biurowe














