Szybkie szczegóły
| Typ: |
Meble biurowe |
Specyficzne zastosowanie: |
Krzesło biurowe |
Ogólne zastosowanie: |
Meble komercyjne |
| Tworzywo: |
Metal |
Rodzaj metalu: |
Żelazo |
Fałdowy: |
NIE |
| Styl: |
Krzesło wykonawcze, krzesło podnoszone, krzesło obrotowe |
Miejsce pochodzenia: |
Zhejiang, Chiny (kontynent) |
Nazwa marki: |
facet |
| Numer modelu: |
Y-2888B |
Tkanina: |
PU |
Pakowanie i dostawa
| Szczegóły opakowania: | Karton eksportowy Stardand, jedna sztuka w kartonie |
| Szczegóły dostawy: | 30 dni od otrzymania depozytu |
Y-2888B Obrotowe krzesło biurowe z PU ze środkowym oparciem i wyściełanymi podłokietnikami
| Firma | Anji Guyou Furniture co.,LTD |
| Model | Y-2888B |
| Tworzywo | Przód PU, tył i bok PCV |
| Opis | krzesło biurowe z wysokim oparciem |
| Podłokietnik | s |
| Osłona przeciwpyłowa | 3 warstwy.plastik |
| Opierać | nylonowa podstawa |
| Rolka | plastikowy |
| Rozciągnięcie podnośnika gazowego | 100mm |
| Szerokość siedziska | 53cm |
| głębokość siedziska | 52cm |
| wysokość siedziska | 44,5-54,5cm |
| szerokość tyłu | 50,5cm |
| wysokość pleców |
64cm |
| N.W/G.W |
16/17,5 kg |
| Rozmiar kartonu | Rozmiar L |
| Uszczelka | 1 szt./szt., brązowy karton |
| Ładowanie ILOŚCI/kontener | 160/20'360/40'.425/40HQ |
| Zapłata | T/T (30% depozytu, saldo w stosunku do kopii B/L) |
| Czas dostawy | 30 dni od otrzymania wpłaty |
| Port ładowania | Szanghaj LUB Ningbo, Chiny |


Opis produktu:
1. Wysokiej jakości, nowoczesne skórzane rozkładane krzesło wykonawcze
2. Pięknie tapicerowana i wyjątkowo miękka poduszka
3. Idealne zastosowanie dla menedżera, dyrektora generalnego, prezydenta, dyrektora
4.Wielofunkcyjny mechanizm
5.Regulacja wysokości siedziska oraz blokowanie/odchylenie
6.Podłokietnik malowany na srebrno ze skórzanym pokryciem
Podstawa nylonowa malowana na srebrno o średnicy 7,350 mm
8. Wytrzymałe kółka z PU
Cechy:
Funkcja obrotu o 1,360 stopnia.
2. Wysokiej jakości luksusowa skóra PU z recyklingiem.
3. Podparcie lędźwiowe.
4. miękka konstrukcja
5. Dobra trwałość i zdolność oddychania.
6. Łatwe do czyszczenia.
7. Mocny rozstaw kół z 5 kółkami-.
8.stabilna konstrukcja







Popularne Tagi: y-2888b obrotowe krzesło biurowe z pu ze środkowym oparciem i wyściełanymi podłokietnikami, Chiny y-2888b obrotowe krzesło biurowe z pu ze środkowym oparciem z wyściełanymi podłokietnikami producenci, dostawcy, fabryka, Regulowane krzesło biurowe, Grey Office Fee, Przewodniczący biurowy do pracy zdalnej, krzesło biurowe z wymiennymi częściami, Red Office krzesło, Wentylowane krzesło biurowe














